LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS

Kovo 7-osios rytmetį Šiaulių lopšelyje-darželyje ,,Rugiagėlė“ vyko respublikinio ikimokyklinių ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2018“ I – ojo etapo festivalis. Projekto organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Skambant iškilmingam maršui ,,Peliukų“ ir ,,Kiškučių“ grupių vaikai įžygiavo į salę, garbingai įnešdami darželio vėliavą. Lietuvos mažųjų žaidynių atidarymas buvo paskelbtas uždegant olimpinę ugnį. Kaip ir kiekvienose žaidynėse taip ir šiuose buvo talismanas ,,Jautukas – olimpiukas“, kuris nešė laimę ir sėkmę mažiesiems sportininkams.

Po smagaus apšilimo, mažosios žaidynių šokėjos pašoko šokį su olimpiniais žiedais. Vėliau draugiškai, smagiai visi dalyviai varžėsi penkiose estafetėse: ,,Olimpinė ugnelė“, ,,Apversk kempinėles“, ,,Vikrieji rinkėjai“, ,,Linksmieji žiedai‘‘, ,,Ridename kamuolį“. Smagu, kad vaikai patyrė judėjimo džiaugsmą.  Visi festivalio dalyviai apdovanoti diplomais ir saldžiais medaliais.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2019 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“